Hakkımızda

img01

Firmamız nakliyat sektörü içerisinde geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile müşterilerine yardımcı olmakta olup lider konumda yer almaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerinizi sonuçlandırmakta ve yeni adresinize stressiz bir şekilde geçişinizi sağlamaktadır. Sunulan tüm hizmetler alanında uzman kadro tarafından verilmekte olup garanti kapsamı içerisinde de yer almaktadır. Firmamız başarılı çalışmaları ile tanınmakta olup müşteri odaklı hizmetin anahtarını size özel olarak sunar. Ev taşıma işleminde özel geliştirdiğimiz yöntemler ile hizmet verilmekte olup eşyalarınıza zarar verilmeden yeni adresinize geçiş işlemi sağlanmaktadır...

Evden eve nakliyat hizmetinde lider konumda yer alan firmamız aynı zamanda bu hizmetini kurumsal ilkelere bağlı olarak sunar. Müşteri memnuniyeti ilkesine de sadık olan firmamız özel nakliye araçları yardımı ile taşıma hizmetini verir. Uzman personel eşya taşıma konusunda gerekli eğitime sahip olarak size yardımcı olur. Taşınma sırasına hiçbir eşyanıza zarar verilmez. Özel paketleme yöntemi ile eşyalarınız koruma altına alınır. Ayrıca firma bünyemizde taşıma personeli, montaj elamanı ve elektrik uzmanı yer almaktadır. Firma misyon ve vizyonu doğrultusunda yasal çerçeve içerisinde hizmetimizi sürdürmekte ve sektörde de en çok tercih edilen grup içerisinde yer almaktayız. Sizde hizmet içeriklerimizden yararlanarak sorunsuz bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Hizmet içeriklerimizden yararlanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır..

Sizde hizmet içeriklerimizden yararlanarak yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Ev taşıma konusunda firmamız gerekli tecrübe ve deneyime sahiptir. Ayrıca müşteri odaklı çalışma anlayışı içerisinde de yardımcı olarak size profesyonel bir taşınma dönemi yaşatılır..


İsmailoğlu Nakliyat

Aklınıza takılan her soru için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz